Jdi na obsah Jdi na menu
 


          Zdenko Frťala se s Dubím rozloučil vítězstvím

 

Obrazek

Sobotním utkáním 29.5.10 s Křešicemi se s Dubím rozloučil Zdenko Frťala, fotbalový harcovník, který odchází za prací do FK Teplice, kde bude dělat asistenta trenéra Jiřímu Plíškovi. 
Obrazek

Frťala dostal od klubu před výkopem dárkový koš plný dobrot a památeční foto jeho týmu, ve kterém dosud hrál. Celé utkání hrál „Frťo“ velmi dobře a míče rozdával jedna radost. V 64. minutě navíc dokázal zabránit za stavu 3:2 pro domácí jasné brance, která mohla misky vah tohoto zápasu pěkně rozhýbat.

Obrazek

Po utkání odcházel za potlesku přihlížejících diváků.

Nyní ho čeká tvrdá práce jako asistent trenéra Plíška v ligových Teplicích.

Dubí nakonec porazilo Křešice 4:3.

 

 

         

1.FC Dubí vyhrálo v Německu turnaj,nejlepším hráčem byl vyhlášen

                        Zdenko Frťala    

  Obrazek

 Ve skvělé formě hrající účastníky I. B třídy, 1. FC Dubí, vyhrálo mezinárodní turnaj v Německý pořádaný klubem SV Empor.

 Ve víkendovém klání uspělo Dubí mezi šesti mužstvy, jeho hráč Jiří Kučera se stal navíc nejlepším střelcem turnaje, Zdenko Frťala nejlepším hráčem.

 

 Byl to super turnaj. Týmy byly rozdělený do dvou skupin po třech. My jsme ve skupině nejdřív porazili domácí SV Empor 1:0 Polákovo brankou, potom Bautzenem stejným výsledkem, když se trefila moje maličkost. Šli jsme do finále, kde nás čekalo béčko SV Empor. Zvítězili jsme 2:1, ale měli jsme to proklatě těžké. ObrazekRozhodčí pořád otáčeli auty, věčně jsme byli v ofsajdu a tak podobně. Nakonec jsme ale vedení udrželi a zvedli nad hlavu obrovský pohár,“ informuje o průběhu turnaje Jiří Kučera, jemuž pořadatelé zajímavě zkomolili jméno. „Und bester torschütze ist Jiršííííí Kuščžřeraaaa,“ rozesmálo kanonýra. Podobně pobavení byli i jeho spoluhráči. „Aleš Kůzýýý, Zdechčřžšěko Frchťčala, Michoslaff Chavlííín,“ popadá se Kučera za břicho a k dobru přidává i další perličky.

„Ten turnaj byl pořádán jakou součást oslavy tamní vesnice. Bylo to něco podobného, jako je u nás otvírání lázeňské sezony.Obrazek Musím říct, že jejich pivo se nedá vůbec pít! Hřiště bylo obklopené lesy a německý vesnický fotbal je plný ostrých zákroků, někdy až za hranicí únosnosti. Rozhodčí pouštěli hru více, než je zdrávo,“ řekl Kučera.

                             Obrazek

 
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Předseda klubu

František Klímek

+420 602 644 484

klimekfranta@seznam.cz

ANKETA


Jak se nám bude hrát


Pro zapomětlíky


Statistika lidiček na našich www


Zázemí 1.FC Dubí
Archiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 1
Celkem: 121668
Měsíc: 993
Den: 24